Didelis Post žibintai & aukšto stiebo lempa

Didelis Post žibintai & aukšto stiebo lempos: Didelis Post žibintai, taip pat vadinamas aukštos lempa paštu, aukštos stulpo lempa, aukštos Pole gatvės lempa, didelis Pole apšvietimas, aukštos stiebo lempa, aukšto stiebo apšvietimas, aukšto stiebo apšvietimo sistema

Informacija apie

Yangzhou ryškios saulės sprendimai Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos aukšto post žibintai & aukšto stiebo lempa gamintojų ir tiekėjų, ir kaip profesionali kompanija, mes turime mūsų pačių gamybos gamykla, kuri sugeba gaminti geriausias ir naujausias aukštos po žibintų & aukšto stiebo lempos produktai, Sveiki atvykę į pirkti ar didmeninės produktus iš mūsų.

Didelis paštu lempos ir aukšto stiebo lempos:
Didelis Post žibintai, taip pat vadinamas aukštos lempa paštu, aukštos stulpo lempa, aukštos Pole gatvės lempa, didelis Pole apšvietimas, aukštos stiebo lempa, aukšto stiebo apšvietimas, aukšto stiebo apšvietimo sistema, virš galvos žibintai; Lauko skydai plačiai naudojamas oro uosto, jūrų uosto, plaza, stadionas, aikštės, užmiestyje stoties, gatvės būdas, ir tt

Įskaitant:
Plaza aukšto stiebo apšvietimas; Parkas didelis stiebo apšvietimas; Oro uosto aukšto stiebo apšvietimas; Dokas aukšto stiebo apšvietimas; Užmiestyje aukšto stiebo apšvietimas; Stadionų aukšto stiebo apšvietimas; Sandėliavimo-kiemas didelis stiebo apšvietimas; Viadukas aukšto stiebo apšvietimas; Pramoninių augalų aukšto stiebo apšvietimas; Rinkliava-stoties aukšto stiebo apšvietimas.

BRHPL-A1 aukšto stiebo Pole

BRHPL-A2 aukšto stiebo Pole

Medžiagos tyrimas, didelis Post žibintai & aukšto stiebo lempos:
1. visi mūsų medžiagos įsigyjamos iš garsaus malūnas gamyklos užtikrinti kokybę.
2.A malūnas sertifikatą, išduotą malūnas gamyklos su antspaudu ir pareigūno parašu turi būti pateikta prieš iškėlimą medžiaga mūsų gamykloje, kitaip mes turime mūsų pagrindo atsisakyti medžiaga.
3. iki gamybos, visos medžiagos turi praeiti cheminės ir fizikinės analizės įsitikinti, kad jie atitinka prašomosios stiprumo ir komponentas.

Tyrimas:
1. medžiagų bandymo; 2. formos bandymai; 3. bandymai po galvanizavimo; 4. tempimo bandymo;
5. tikrinimo įranga

Mes gaminame iš aukšto stiebo apšvietimo stulpai su aukštis nuo 12M - 50M
Čia daugiau taškų aiškiai:

Aukštis

Nuo 12 iki 50M

Kostiumas

Oro uosto, jūrų uosto, plaza, stadionas, aikštės, užmiestyje stoties, gatvės būdu, ir tt

Formos

Apvalios, kelių piramidės, stulpelio formos, daugiakampio formos arba kūgio formos

Medžiaga

Q345B/A572, minimalus takumo riba > = 345n/mm2
Q235B/A36, minimalus takumo riba > = 235n/mm2

Torrance, dimensijos

+- 2%

Apšvietimo šaltinis

400 W-5000 W didelio slėgio natrio potvynių šviesos, šviesos pratęsimas: iki 30 000 m²/100W-250W LED

Šviesos plokštė

Įvairių atrankos dydis, medžiaga su karštai galvanizavimo plieno rėmas

Kėlimo sistemos

Keltuvai nustatytas vidinio polius su kėlimo greitis 3 ~ 5 metrų per minutę Equippede; Skudru ferromagnetism stabdžių ir pertrauka – įrodymas įrenginys, Rankinis valdymas pagal elektros srovės tiekimas, taikoma

Elektros prietaisų valdymo įtaisas

Elektros prietaiso laukas būtų gabenamas į ašigalį, kėlimo operacija gali būti 5 metro nuo stulpo per vielos. Laiko kontrolė ir šviesos kontrolės galėtų turėti, suprasti visa apkrova apšvietimo režimas ir dalis apšvietimo režimas

Paviršiaus apdorojimas

Cinkuota šių ASTM A 123, spalva poliesterio galia ar bet kuriuos kitus standartus iš kliento reikalinga.

Bendras polių

Įterpti režimu, vidinis jungė režimas, į veidą jungtinio režimu.

Dizaino ašigalis

Prieš žemės drebėjimas 8 klasės

Vėjo greitis

160 km/val.

Suvirinimo

Mes buvo praeityje škvalas bandymai. Vidaus ir išorės dvigubo suvirinimo daro suvirinimo formos

Storis

6 mm iki 30 mm

Gamybos procesas

Žaliava test→Cutting→Molding ar lenkimo →Welding (išilginės) →Dimension verify→Flangewelding→Hole gręžimo →Calibration →Deburr →Galvanization arba miltelių danga, Painting→Recalibration→Thread→Packaging

Paketai

Mūsų lenkai kaip įprasta padengti iš motina arba šiaudų viršuje ir apačioje, bet kokiu atveju taip pat gali po to, klientas privalo

Kėlimo sistema dėl aukštos stiebo lempa
Spynos cilindrą su vidinio montavimo laikiklis spintelę montuojamas prie apatinės stiebo viršūnės skriemulio surinkimo. Be to, visi trosai nėra veikiami ir efektyviau apsaugoti.
Užsklendimo mechanizmas relės dėl vairo ginklų sugeba išleisti apkrauti trosai kai nustatytas į eksploatavimo padėtį. Blokuojami ir išjungti procesą yra stabili ir be vibracijos. Buferio yra skirtos šviesulys kronšteinas išvengti tiesioginės žalos tarp stiebo viršūnės surinkimo ir didinimo šviesulys tvirtinimo kronšteinai.
Niveliavimo prietaisas šviesulys paramos grupėje yra lengva valdyti ir patogu pritaikyti lygį.
Specialios suprojektuoti raudona vėliava rodiklis yra akivaizdus vizualiniai efektai ir atspindi tikrąją padėtį, blokuojami operacija.

Didelis paštu žibintų taikymo:

Plaza aukšto stiebo apšvietimas
Oro uosto aukšto stiebo apšvietimas
Užmiestyje aukšto stiebo apšvietimas
Sandėliavimo-kiemas didelis stiebo apšvietimas
Pramoninių augalų aukšto stiebo apšvietimas

Parkas didelis stiebo apšvietimas
Dokas aukšto stiebo apšvietimas
Stadionų aukšto stiebo apšvietimas
Viadukas aukšto stiebo apšvietimas
Rinkliava-stoties aukšto stiebo apšvietimas

Gaminimo pajegumas: per 30 dienų 30 aukšto stiebo apšvietimo stulpai kvitą
Pakavimas:
Lemputė dėklai už aukšto stiebo apšvietimo stulpai, atskirų dėžių žibintų ir kontrolės įranga, ir tt. Per 40" HP krovinys 7-20M/6-25M/5-30M/4-35M aukšto stiebo žiburiai.

Kodėl RYŠKIOS saulės aukšto stiebo žibintai
Vieno langelio tarnyba
Galite rasti sprendimus beveik visus lauko apšvietimas iš mūsų, pavyzdžiui, gatvių apšvietimo, kvadratinių apšvietimas, landšafto apšvietimas, eismo apšvietimo ir prekybos apšvietimas ir taip toliau.
Vertikaliai integruotos gamybos sistemos
Galėsite mėgautis aukštos kokybės produktas su rentabilios kainos iš mūsų nes mes gamyba daugelio pagrindinių komponentų iš LED šaltinis, šviesos rungtynių, saulės skydelis, kartimis ir net dažymo milteliai kontroliuoti kainos ir kokybės.
+ 10 metų gamybos patirtis
Nuo 1997 m., mes pradėjo gaminti gatvių apšvietimo. + 10 metų patirtis buvo įtikinamai draudimo mums pasiūlyti patikimą produkciją.
Profesinės gamykla su visiškai
Mes vienas profesionalus gamykla gamina plieno kartimis ir aukštą postą. Mes taip pat įrengtos gamybos ir bandymo įranga, pvz., plieno polių valcavimo mašinos, purškimo mašina, slėgio mašinos, rutulys, apšvietimas imituoja mašina ir Orai-gebėjimas bandymų mašinos, ir tt. .
Patyrusių inžinierių komanda
Mūsų 10 patyrusių inžinierių komanda gali padėti užsienyje pirkėjų svetainės darbo.
Aukšto lygio pardavimo komanda paslaugos
Mūsų pardavimo visi pagal geros mokymo ir gali suteikti jums geriausią aptarnavimą sutaupyti Jūsų laiką ir padaryti jūsų darbo efektyvumą.

Mūsų paslaugos:
1. atsakyti jūsų užklausą per 24 darbo valandas.
2. patyręs štabų atsakyti į visus jūsų klausimus laisvai anglų kalba.
3. individualų dizainą galima. OEM & ODM yra sveikintina.
4. išskirtinis ir unikalus sprendimas gali suteikti savo klientams mūsų gerai apmokyti ir profesionalių inžinierių ir štabų.
5. Speciali nuolaida ir apsaugos pardavimo teikiamos mūsų platintojas.
6. profesinės gamykla: mes esame gamintojas, kuris specializuojasi gaminant visų rūšių plieno lenkai daugiau nei 10 metų, prieinamą kainą su geros kokybės.
7. pavyzdys: Galėtume atsiųsti iš imties bandymo vieną savaitę jei užsakymo kiekis yra pakankamai didelis. Bet vežimo išlaidos paprastai yra mokama iš šono, mokesčiai bus atsistatė, kai mes turime oficialų tvarka.
8. kaip sąžiningas pardavėjas, mes visada naudoti aukščiausios žaliavos, pažangias mašinoms, technikai užtikrinti mūsų produktai turi būti baigtas aukštos kokybės ir stabilų funkcija. Sveiki atvykę į susisiekti su mumis arba aplankyti mūsų įmonę.

Mūsų plieno stulpai, plieno elektros stulpai, galia plieno stulpai, elektros stulpai, elektros stulpai, elektros stulpai, galios paskirstymo įrangą lenkų, elektros energijos perdavimo & paskirstymo plieno polių, karšto-dip-cinkuoto plieno polių, lempa stulpai, kelių lenkai, gatvių apšvietimo stulpai, gatvės lempa stulpai, saulės gatvės žibintų plieno polių, aukšto stiebo lempa stulpai, kelių lempa stulpai, gatvių apšvietimo stulpai, plieno post, gatvių stulpai, apšvietimo stulpai , aukšto stiebo apšvietimo plieno polių & tower, ištisus & kvadratinio gatvių apšvietimo plieno polių su dvigubo rankos arba vienos rankos. Nerūdijančio plieno stulpai, vėliavos stiebo nerūdijančio plieno polių, aliuminio gatvės šviesos stulpai, eismo apšvietimo plieno stulpai, telekomunikacijų bokštas lenkai, pagrindo plokštė, gaminami karšto valcavimo plieno ritės, kaip sumažinti plokštelės, lenkimo, formavimo, automatinio suvirinimo procesą, gręžti skyles, kokybės tikrinimas prieš cinkuotos, karštas cinkuota arba miltelinio dažymo, galutinės kokybės tikrinimas pagal kliento reikalaujama.

Gerbiamasis Pone arba pirkimo vadovas,
Ačiū už savo laiko skaityti mūsų didelis Post žibintai svetainėje atsargiai, jei turite savo dizainą arba išsamias reikalavimo, Pls siųsti laišką sales@brsolar.net ir papasakoti savo kiekio.
Dar kartą ačiū už jūsų laiką ir tikiuosi, kad verslo kartu didelis rinkose didelis Post žibintai.

Tyrimo