Namuose > Pagrindiniai > Turinys

Charakteristikos LED apšvietimas

Aug 04, 2015

LED apšvietimas yra vienodas šaltinio poveikio į visas puses, daugelis mano draugų tik pradėjome negali būti aišku, ką tai reiškia, iš tiesų, tai vadinama dėmesio, žibintai, yra labai dažnas, architektūrinis apšvietimas įrankiai vienas žibintų, tačiau už apšvietimas ką mes žinome? Mes tiesiog pasakyti šios charakteristikos led apšvietimas.

Pirma 1th, led apšvietimas yra didelio grynumo aliuminio reflektorius parinkimas, šis dizainas iš dalies koncentruojant ir radiacijos yra daug padėti, jo šviesos plitimo tiksliai mesti šviesos geriau nei vidurkis, žinoma, yra taip pat labai geras atspindžio efektą, tai taip pat daug vietų naudoti led potvynių šviesos yra viena svarbiausių priežasčių.

Antra, mes visi žinome, led apšvietimas simetriškai siauro kampo, platus kampas ir Asimetrinės šviesos pasiskirstymo sistema, tuo geriau projekto taikymo sritis yra svarbus vaidmuo žaisti, bet ir šviesos su astigmatizmo kokybei užtikrinti. Nuotraukos neatrodo turėti vietą į kitą vietą pagal aplinkybes, santykinį poveikio zonoje yra santykinai vienarūšė.

Vėl mes naudojant led visos šviesos žibintas, kai galima naudojant už atidarytas tipo pakeisti lemputė, pagrindinių vietose atsirado kai nepaprastosios padėties, kai, turi turi šių aspektų turėtų priemones, Taigi šis projektas neabejotinai geriau greičiau žaisti jos poveikis yra jau labai skatino vaidmenį, ir mes žinome iš tokių projektavimas techninės priežiūros visos lemputės iki taip pat tapo lengvai turi daug , ne taip daugiau dalykų reikia problemas.

Pagaliau led prožektoriai naudojami mūsų laikais galima koreguoti pagal rodomojo įtaiso plokštelėje iš kampo, kurį mes naudojame led apšvietimas turi labai gerą vaidmenį adaptacijos keletą kartų, gali prisitaikyti prie įvairių situacijų, žmonių, kurie dažnai naudoja prožektoriai, be abejo yra labai geras dizainas. Be to yra įmontuota LED apšvietimas gali mikro lustas kontrolės, suvokti, duomenų valdytojo, taip pat padaryti savo nuolydžiai, šuoliai ir kiti efektai, kai kurių didelių svetainių gali taip pat turi geresnių rezultatų.

Bet naudojant proceso mes bus rasti iš tikrųjų led visos lemputės taip pat yra egzistuoja su kai kurių problemų, kaip mes kaip tik gali geriau šilumos problema yra čia tirpalo paviršiaus dauguma reikia rūpestis, nes ši problema nėra sprendimas jos plačiai taikymas taip pat yra turi ne mažą poveikį, ir tai svorio taip pat yra šviesos , transporto iki yra šiek tiek sunku.