Namuose > Pagrindiniai > Turinys

Priežasčių į baldų apšvietimo LED žibintai

Aug 04, 2015

Nesvarbu iš kokios perspektyvos, žmonės dabar LED street lengvųjų taikomas namų ūkių pasitikėjimas, su LED gatvės šviestuvai, plėtros ateityje, LED vidaus apšvietimas į milijonus namų ūkių yra neišvengiamas, tai taip pat tendencija. Tačiau, nors LED lauko apšvietimo technologija jau subrendo, bet pagal pramonės aktualijas, LED žibintai į namų apšvietimo tempas yra gana lėtas, kodėl yra kad?

Pirmiausia yra produktas didesnes kainas, LED gatvės žibintų dėl priežasčių, kaina, kainos buvo aukštos, ypač kambarį lempos, jos kaina ir žibintų kainos per toli nuo dabar, net kelis kartus brangiau, už šią kainą, todėl sunku priimti vartotojai.

Antra yra dizaino LED baldų apšvietimo produktų, tai yra labai svarbi nuoroda, šiuo metu, labiausiai yra šilumos išsklaidymo. Tik sprendžia aušinimo problema, galima geriausiai išspręsti problemą, skilimo, tačiau tai buvo labai geras sprendimas, todėl, kol kainos sumažėjimas, tada LED street lengvųjų į namų apšvietimo tiesiog už kampo.

Todėl, LED gatvės žibintų akcijos didžiausia kliūtis namų srityje yra savo aukštos kainos, iš tiesų, buvo atlikta nuolatinio tobulėjimo, PASKATINO techninių aspektų yra gana gera. Žmonės priima energijos taupymo naudą LED produktų norima, kuris VEDA namo apšvietimo produktų naudotis proga.