Namuose > Pagrindiniai > Turinys

DUK 2-privalumai BR saulės produktai

Aug 05, 2015

BR saulės produktų privalumai
1.) istorija, gaminanti plieno polių nuo nuo metų 1997 m. ir papildoma saulės ir saulės baterijos 2007 metais, mes turime daugiau nei 17 metų gamybos patirtį.

2.) daro tarptautinėse rinkose nuo nuo 2007 metų, mes turime daugiau nei 8 metus patirtį. Patirtis daro mus žinant saulės rinkose gerai, ir žinant saulės standartas gerai.

3.) BR saulės pažymėtas LED gatvės žibintai priimti: aukštos kokybės Cree, Bridgelux, Epistar lustą, 100LM-150LM/W; Specialios quadric optinis objektyvas, kurių dauguma kas LED spindulių į stačiakampę sritį, darbo geriau apšvietimo efektas vairuotojų ir pėsčiųjų; Didelis skaidraus grūdinto stiklo ir nerūdijančio plieno ar didelio grynumo aliuminio reflektorius padaryti didesnę žibintas efektyvumą 0,95 kelio; Aukštos kokybės LED nuolat dabartinė tvarkyklė, efektyvumą ne mažiau kaip 90 %, daro mūsų lempa dirba daugiau stabilus; dizainas su specialiųjų LED PCB su serija ir lygiagrečių linijų; Lempa vielos GB standartą su raudona + ir juoda-; Garantija: 2 metai kokybės, jei kai prekės reikia 3 metų arba 5 metų yra prieinama.

BANDYMŲ ŽIBINTAS---VANDENS ĮRODYMAS

4.) BR saulės pažymėtas Saulės skydas: didelio efektyvumo kristalų silikoniniai su aliuminio rėmas, grūdintas saulės stiklas, kabelis, skirstomosios dì¾utìs. Garantija: 5 metai pagal IEC, gyvenimo trukmė: 20-25 metų. 90 % didžiausios galios 10 metų, 80 % 20 metų

5.) BR saulės pažymėtas Saulės baterija: naudoti gelled tipo saulės baterijos
Šie akumuliatoriai privalumas yra tai, kad neįmanoma išsiliejimo rūgšties, net jei jie yra sugadintas.
Kiti privalumai:
A) realus Green Power
Specialių lydinių naudojami baterija plokštė medžiagos, neįskaitant kenksmingų medžiagų, tokių kaip Stibis ir kadmio, ir t.t. aplinkai. Ir baterijas taip pat naudoti ypač nanomedžiagų Gell, taip tada bus neįmanoma išsiliejimo rūgšties net jei viršelio neveikia.
B) mažo vidinio atsparumo
Naudojant importuojami žemos vidaus varža wiktoriańska ir specialus laivas galėtų tegul želė baterijos privalumas yra mažas vidaus varža, geras baterijos talpa ir didelio efektyvumo vykdyti veiklos.
C) mažai savarankiškai vykdyti norma
Mažiau kaip 3 % kas mėnesį, švino yra mažiau nei 15 % pagal Kinijos baterija standartą.
D) mažai dujomis norma
Želė baterijos lygis dujomis yra tik 5 % paprastosios sandarų baterijas.
E) visą gyvenimą dizainas
Gyvenimo yra didesnis nei 1000 kartų 25℃, paprasti baterija yra tik 600 kartų pramonės standartas. Gyvenimą bus skirtis su kaip jis naudojamas, kaip ji yra prižiūrima ir gali būti, temperatūros ir kitų veiksnių. Bet paprastai 5-8 metų.
F) platesnė temperatūros intervalas
-30℃to 55℃, Adapt ir skirtingos temperatūros ir çkrovus ir i¹krovus sąlygos
G) labai gera išleidimo panaudojimo galimybes
Kai vykdant beveik iki 0V, tada trumpas baterijos Bipolinis 24 val ir iš naujo mokesčio kartą visiškai ir 5 kartus. Baterijos galėtų vykdyti 90 % pradinės talpos Kada išleidimo į 10.5V kiekvieną kartą.

6.) OEM BR saulės pažymėtas saulės kontrolierius: IP68 apsaugos lygio, galite naudoti pagal baisi Orai.

7.) BR saulės pažymėtas plieno polių: naudojant aukštos kokybės medžiagų Q235, karštai galvanizavimo. Plastikiniai tapyba.

8.) BR saulės pažymėtas saulės detalės: mes OEM į produkcijos kabelinė save 500 M/ritės aukštos kokybės saulės apšvietimo ir pridėsime daugiau varžtus kaip jungiamosios detalės.

9.) mes atkreipti dėmesį į kokybę ir kiekvienas žibintas, bus padaryti senėjimo bandymo, Sveikiname jūsų mėginio tvarka ir oficialių užsakymų.

10.) garantija: 2 metai kokybės, jei tam reikia 3 metus arba 5 metų garantija, Pls pasakykite mums iš anksto.