Namuose > Pagrindiniai > Turinys

DUK 4 pagrindinės dalys & veikimo principas

Aug 05, 2015

Saulės šviesos pagrindinės dalys & veikimo principas

A.Solar gatvių apšvietimas, kurią sudaro:
1.) Pole kūno & Pole sistema
2.) Saulės skydas & skydelio laikiklis
3.) Saulės baterija & akumuliatoriaus dėžė
4.) protingas valdytojas
5.) LED lempos laikiklio arba LPS lempa
6.) jungiantis kabelis, bazės pamatų varžtai (J varžtai), jungiamųjų detalių

B.How saulės gatvės žibintų darbo ir pagrindinių dalių funkcijas?
Norėdami suteikti jums geresnį jausmą kaip saulės street lights darbo, čia yra pagrindiniai komponentai:

Saulės skydelis: Saulės skydelis yra fotoelektros ląstelių viduje, kurie konvertuoja saulės energiją į elektros srovė. Saulės skydas veiksmingumas priklauso nuo dydžio ir kokybės, saulės elementų ir apsaugos viršelio/stiklo skaidrumą.
Yra 2 tipų Saulės skydas: monokristalinių ir poli-kristalinė.

Saulės baterija: Baterija bus išsaugoti elektros energijos iš saulės per dieną ir suteikia energijos prie laikiklio, per naktį. Baterijos gyvavimo ciklo yra labai svarbus per visą gyvenimą šviesos ir baterijos talpa turės įtakos atsarginę dienos šviesos. Paprastai yra 2 rūšių baterijas: gelio ląstelių giliai ciklo baterija ir švino rūgšties giliai ciklo akumuliatorius
Saulės kontrolierius: A diodas tarp langelio ir baterija užtikrina, kad elektros energijos srautų tik vienas būdas: į bateriją.

Apšvietimo šviestuvus: LED: "Šviesos diodų" yra panašūs miniatiūriniai šviesos lemputes, kad būtų įdiegta linijinė elektros grandinę. Šių svogūnėlių trunka labai ilgai ir taip pat nekuria atliekų šilumai. LED paprastai naudojamas kaip moderni saulės gatvės šviesos, apšvietimo šaltinio kaip LED bus daug didesnis liumenų sumaû÷jus energijos vartojimui. LED šviestuvas energijos vartojimas yra ne mažiau kaip 50 % mažesnės nei HPS šviestuvas, kuris yra plačiai naudojamas kaip tradicinis gatvės žibintai apšvietimo šaltinis. LED sušilti laiko stoka taip pat leidžia naudoti judesio detektorių papildomo efektyvumo.

Saulės valdiklis: Duomenų valdytojas paprastai nusprendžia įjungti / išjungti apmokestinimo ir apšvietimo. Kai kurios specialios šiuolaikinės valdikliai yra programuojamas, kad viskas gali nuspręsti atitinkamą galimybę apmokestinimo, apšvietimo ir blausumas, pusė galia yra prieinama; apsaugoti visą sistemą

Pole: Stiprūs polių yra būtina visų gatvių apšvietimas, ypač į saulės gatvių apšvietimas yra komponentų sumontuotų ant polius: armatūra, skydai ir kartais net baterijas. Ir vėjo pasipriešinimą turėtų taip pat būti atsižvelgti renkantis polius.

Pirkėjų vadovas skaitymas:
Pirkėjai arba galutiniams vartotojams reikia žinoti žemiau keletas punktų prieš perkant & projektuojant ir diegiant saulės LED gatvės žibintai:
1) kur yra galutinio įrengimo srityje?
Šalies pavadinimas? Provincijos & valstybės pavadinimas? ar net miesto pavadinimą? Tiksli dizainas turi paremti naudojant vietos saulės spindulių. Skirtingose vietose turės skirtingų saulės spindulių val. (Peaksun metu). Remiantis tuo pačiu LED galia didesnė saulės spinduliuote gaus mažesnę produkto kainą. Vietovėse, kuriose yra mažiau saulės spindulių gaus didesnės produkto kaina. Vienu žodžiu, mes turėtume žinoti savo peaksun laiko sutarimu, naudojant vietos, tada mes galėtų sukurti saulės baterijomis ir baterija geriau už saulės LED gatvės apšvietimo sistema.
2) šviesos laiko/naktį?
Tiksli dizainas taip pat turėtų žinoti apšvietimo laikas naktį. Ilgiau gaus didesnes išlaidas, ir, žinoma, trumpesnį laiką gauti mažesnę kainą. Kai kurie pirkėjai tiesiog reikia 4 valandas per dieną, kai reikia 6 valandų, o kartais 12 valandų, jei reikia visam apšvietimą. Paprastai rekomenduojame 11-12 val/naktį, kad šviesos visą naktį.
3) pole aukštis?
Paprastai nuo 4M; 5M, 6M, 7M, 8M; 9M; 10M, 12M. Didesnis polius reikia didesnės galios LED apšvietimas kelio, todėl stulpo aukštis yra svarbus kuriant saulės LED gatvės žibintai. Ir pirkėjai turėtų pasirinkti stulpo aukštis prieš siunčiant paštą, mobiliojo ryšio skambučių arba tyrimą.
4) kiekis?
Jei pirkėjų tikslus kiekis patvirtinimo, praneškite mums mums taip, kad galėtų gauti labiau geriau ir tiksli kaina, ir mes galime patikrinti pakrovimo konteinerio per.
5) ką jūs manote, kad yra naudinga dizainas, pasakykite mums, prašome.
Vienu žodžiu: Kuo daugiau mes žino jūsų pirkimo duomenis, tuo geriau mes padarysime už savo dizainą.