Namuose > Pagrindiniai > Turinys

Kaip padaryti LED prožektoriai pirkti

Aug 04, 2015

Mes visi žinome, kad dabar LED apšvietimas yra naudojamas daug kartų, todėl mums reikia žinoti apie LED floodlights visus aspektus žinių, reikia sužinoti, kaip padaryti LED prožektoriai viešųjų pirkimų veikla ir klausimus reikia dėmesio viešųjų pirkimų procese, mes tiesiog pasakyti taip.

Visų pirma, mes turime pasirinkti, kas yra pirmas dalykas, tai yra pamatyti, jei turite ryškumą (MCD) prožektoriai, nes skirtingi ryškumo jei kaina skiriasi, paprastai tie žibintai taip pat turi atitikti lazerio lygiu I klasės standartas, šis pasirinkimas bus daugiau ramiai.

Antra yra tyrimas dėl antistatiniu, LED apšvietimas naudojant gana ilgą gyvenimą, kaina nepriklauso pigūs, o ne statinis nei 700V LED apšvietimas yra taip pat būtina taikyti keletą kartų, siekiant rasti sau eilutės.

Vėl yra pasirinkti bangų ilgių LED potvynių šviesos spalvos turi būti paisoma, bet santykinės kainos nėra žemos, reikia spalvos produktams gaminti, reikia laikytis šių reikalavimų.

Tada yra nuotėkio dabartinius reikalavimus, nuotėkio srovės LED apšvietimas yra santykinai trumpesnė gyvenimo trukmė, kainos nėra labai didelės.

Ten yra šviesos kampas parinktys, ko jums reikia pasirinkti kokios rūšies produktą, jei yra sklaidos kampas, kampas reikia geresnes kainas galima rasti nes tai specialaus tipo sijos kampuotis, projektavimo ir naudojimo poveikis yra gera.

Tada yra nusprendė pagal šviesos ir galite pasirinkti kokios LED prožektoriai, paprastai mažesnio spindžio LED prožektoriai bus gana daug ilgesnis tarnavimo laiką, ir žinoma kainos nėra pigūs.

Tada pažvelgti kokio tipo lustų dydis ir ilgis naudojimo, Japonijos parinkimas-mums lustų kainas nei Taivanas ir pigiau vidaus lustas, bendrą kokybę ir lustas yra gana geras, ir kaina tampa proporcingas, geras pasirinkimas lustinės yra raktas į rasti gera LED prožektoriai.

Paskutinis yra koloidinis pasirinkite turi, bendra LED visos lemputės, koloidinis yra Epoksidinė derva, ir aukštos kokybės LED visos šviesos žibinto reikia turi daugiau gera anti-UV ir į gaisrą, mes pasirinkti, kai gali pagal poreikį pažymėkite, taip pat saugumo gali apsvarstyti Shang yra yra svarbu, po visų nori pasirinkti gerą už LED visos šviesos lempa turi pirmasis susirūpinimą apie ją apie saugumą , arba už atsirado saugumo problema blogas sprendimas turi.