Namuose > Pagrindiniai > Turinys

LED gatvės lempos turi savo privalumų ir trūkumų

Aug 04, 2015

LED gatvės lempos dabar tapo geriausias pasirinkimas energijos taupymo rekonstrukcijos projektas, ne tik dėl savo aplinkos taršos, mažiau energijos suvartojimą, bet taip pat nes ji charakteristikos didelis šviesos efektyvumas, ilgą gyvenimą, kad daugiau ir daugiau LED žibintai kaip žmonės sako, žinomų objektų. Toliau mes trumpai pakalbėti apie privalumus ir trūkumus, LED gatvės žibintų.

Visų pirma, papasakoti apie privalumus, ir mes visi žinome, led žibintai šviesos į vieną pusę, be difuzijos, todėl šviesos efektyvumas yra geresnis, be to, naudojant kvadratinė optinė konstrukcija palengvinti energijos taupymo, bendrą efektyvumą, ir taip pat padarė ir šviesios spalvos, labiau nei dėl aukšto slėgio natrio lempa. Be to svarbiausias momentas yra vieneriais metais trumpesnė negu 3 % šviesos slopinimo, bendrą efektyvumą LED gatvės lempos turi daug pagalbos, papildyta Automatinis energijos taupymo prietaisus galima geriau atlikti savo vaidmenį. Daugiau nei 50.000 valandų naudojant gyvenimo ir paprasta diegimo veiksmų neabejotinai yra LED gatvės privalumų, daugiau vien aplinkos medžiagos turi, todėl galite sakė LED gatvės apskritai veiklos Shang taip pat yra gera, labiausiai tegul manau, neįtikėtinai, yra savo puikių šilumos kontrolės turi, nei tradicinių gatvės gera turi daug, vasarą šilumos vis dar bus temperatūrai kontroliuoti 45 laipsniais žemiau yra yra lengvai , už daug municipal inžinerijos energijos taupymo priemonė LED gatvės kaip pagrindinis atrankos taip pat dėl ne keista buvo, jei naudojant LED žibintai pakeisti HPS apskritai bent įrašo 60 % energijos, ir reikalauja labai mažai priežiūros išlaidas.

Bet LED lempos taip pat turi kai kurių ji, pavyzdžiui, santykinai mažos galios vieną LED, ne lygiagrečiai, tada efektas yra ne akivaizdus, baltos šviesos led pati dėl projektavimo trūkumų, LED street lengvųjų yra linkę į "geltona", kuri yra tai, ką mes vadiname vietoje, o jos netolygiam poveikiui buvo naudojamas daug LED žibintai yra galvos skausmas tiems, kurie. Yra nemažai gana didelės galios LED gatvės lempos aušinimo poveikis nėra akivaizdus, ir su nepakankama šilumos LED gatvės lempos ryškumą, kuris pasirodo nepakaks, todėl mes norime naudoti LED žibintai, geriau naudoti galios yra gana didelis.

Aukščiau mes paprasta sakė turi apie LED gatvės, privalumai ir trūkumai, mano su tradicinių street naudojami aukšto slėgio natrio palaipsniui buvo jos nebuvimą, LED gatvės bus vis labiau bendrosios ir nacionalinės energijos pasiūlos ir paklausos pabrėžti prieštaravimų LED gatvės pasirinkimas taip pat yra ne mažas lengvai vaidmenį, ypač dėl visos savivaldybės inžinerijos dėl atrankos turi gera LED gatvės, išskyrus išlaidas ir optimizavimas naudojant efektyvumo Shang Didžiosios padėti. Mes norime pirkti gera LED žibintai, galite pagal stipriąsias ir silpnąsias puses rinkoje pirkti, taip pat geriau rasti savo naudojant LED žibintai. Tikrai nesuprantu galite rasti kai kurių specialistų suprasti rinką.