Namuose > Pagrindiniai > Turinys

LED gatvės šviesos gradiento energiją numylėtinis

Aug 04, 2015

Yra sakoma, kad, naftos gavybos apimtis yra toli Super tikėtasi, tikriausiai numeris balta metais Hou bus bus kasybos ar, tokios energijos krizės šiuo metu yra Globalinės turi atsirado, žmogaus socialinės raidos be kokybės energijos atsirado ir pažangios energetikos technologijos, naudojant, nuo apibrėžtų Shang sakė, energija yra žmogaus socialinės raidos medžiagos labiausiai pagal poveikį , yra nacionalinės ekonominės plėtros turi įtaką, energijos taip pat ne išimtis, tradicinis gatvės per galia, bet led gatvės tapo turi po naujokas.

Saulės šviesos saulės spinduliuotės energijos, naudojant saulės baterijos įkrauti baterijas per dieną ir naktį baterijos naudojami energijos šaltinis, be sudėtingų ir brangių vamzdynų, reguliuojamas apšvietimo išdėstymo, saugos ir energijos taupymo ir be taršos, be rankinio valdymo yra stabili ir patikima, taupyti pinigus elektros energiją ir priežiūros.

Iš esmės, saulės funkcijų, įskaitant universal, patikimumą, didelių ir ilgalaikių, čia mes prieiname prie LED žibintų privalumai:

1, LEDled lempos įdiegimas yra paprasta ir patogu, be d. kabelis kaip normalus gatvių šviestuvai, pvz., inžinerijos, tik reikia sumontuoti vieną bazę, visų laidų ir kontrolės dalis yra įkelti į rėmelį, sudaro vieną vienetą.

2, LED šviesų mažos eksploatavimo ir priežiūros išlaidos. Paleisti automatinės kontrolės sistemos kaip visumos, be žmogaus įsikišimo, ir mažai išlaikymo kaštai.

3, LED gatvės žibintai naudojant saulės energijos, naudojant saulės energijos išteklius, siekiant palengvinti energijos trūkumas yra teigiamas.

LED žibintai turi daug privalumų, bet vis dar yra kai kurių trūkumų, dabartinė energetikos krizė, tačiau led gatvės žibintų atitinka aplinkos apsaugos ir energijos taupymo, manau, kad artimiausioje ateityje, mokslo ir technologijų plėtra, led lempos efektyvumą vis geriau ir geriau, trūkumų vis geriau ir geriau.