Namuose > Pagrindiniai > Turinys

Kas yra led sodo žibintai privalumai?

Aug 04, 2015

1, LED šviesos sodas energiją: ryškumo atveju, LED energijos taupymo apšvietimas 1000 valandų 1 kWh elektros energijos suvartojimo, paprastai kaitinamąsias lempas 17 valandų 1 kWh elektros energijos suvartojimo, LED sodas šviesos bendrai apšvietimo poveikis yra vienas iš labiausiai green, paprastai energijos taupymo lempa 100 valandų 1 kWh elektros energijos suvartojimo, todėl pirkti LED energijos taupymo apšvietimas gali būti tūkstančiai vartotojų elektros energijos.

2 super ilgaamžiškumą, LED sodo žibintai: LED Super teorija energijos taupymo lempos tarnavimo laikas iki dešimčių tūkstančių valandų, paprastai kaitrines lemputes naudojimas apima daugiau kaip 1000 valandų, jos ilgalaikį poveikį, neribotą produktų naudojimo

3, LED sodo žibintų šviesos sveikas: nėra ultravioletinių spindulių ir Infraraudonieji spinduliai, spinduliavimo, jokios taršos. Dažnai energiją taupančios lempos ir kaitrinės lempos šviesa į ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių ryšį.

4, LED sodo šviesiai žalia: nėra kenksmingų elementų, tokių kaip gyvsidabris ir Švinas, pasinaudojo perdirbant ir panaudojant, bet ne ataka Elektromagnetinių trikdžių, paprastai vamzdžiai yra toksinių elementų pvz., gyvsidabrio ir švino, ir elektroninio balasto į energiją taupančių lempų paprastai užpuls elektromagnetinius trikdžius, taip, kad kai mes ją naudojame, ir atneš daug naudos atviras.

5, PASKATINO sodas šviesos techninės priežiūros vizija: neprivaloma DC maitinimo tiekimo varoma, nemirgantis, energijos taupymo žibintų paprastai yra AC diskai, turite ataka stroboskopinių akis nepasisekimas ilgą laiką. Ypač dėl vaikų ir jaunuolių geriausias vizija priežiūra