Naujo tipo 30–80 W integruoti saulės gatvių žibintai

„Yangzhou Bright Solar Solutions Co, Ltd“, žinoma kaip „BR SOLAR“, įsteigta 2007 m., Yra geriausia saulės sprendimų tiekėjo pradininkė ir pirmaujanti „Split and All“ vienoje integruotoje saulės gatvių šviesoje ir saulės energijos sistemoje bei aukštųjų technologijų įmonė.

Informacija apie

Vaizdo įrašo aprašymas


„Yangzhou Bright Solar Solutions Co, Ltd“, žinoma kaip „BR SOLAR“, įsteigta 2007 m., Yra geriausia saulės sprendimų tiekėjo pradininkė ir pirmaujanti „Split and All“ vienoje integruotoje saulės gatvių šviesoje ir saulės energijos sistemoje bei aukštųjų technologijų įmonė. Mes turime savo gamybinę gamyklą, kurios plotas 3800 m2ir daugiau nei 220 darbuotojų, kurie sugeba pagaminti geriausius ir naujausius variantus vienoje integruotoje saulės gatvių šviesoje, „viskas viename“ integruota saulės šviesos gatvių šviesa, „mūsų viskas viename“ integruoti saulės apšvietimo produktai buvo sėkmingai naudojami daugiau nei 114 šalių, įskaitant Vakarų Afrika, kaip Nigerija, Kamerūnas, Burkina Fasas ir kt .; Šiaurės Afrika, pavyzdžiui, Marokas, Alžyras ir kt. Viduriniai Rytai, pvz., JAE, Libanas, Kataras ir kt .; Pietryčių Azijos salos, tokios kaip Filipinai, Malaizija, Tailandas, Indonezija ir kt., Okeanija, pvz., Australija, Papua Naujoji Gvinėja ir kt .;


„BR SOLAR“ turi 10 naujoviškų „R& & D“ komandos narių, kurie, pasinaudodami 15-20 metų patirtimi pramonėje, priverčia mus išryškėti iš saulės gatvių žibintų pramonės konkurencijos, padalintos ir visos viename komplekte. prekės ženklas" BR SOLAR" ir „AS SOLAR“, kurie palaikė mūsų klientus, savo tikslinėje rinkoje daro Nr. 1, o mūsų R& D komanda gali kurti individualius produktus pagal klientų poreikius. Mes rimtai žiūrime į kokybės užtikrinimą ir dirba 8 technikai, kurie griežtai įgyvendina griežtus standartus, kad mūsų produktai atitiktų CE, FCC ir RoHS direktyvos standartus. Be to, esame sertifikuoti ISO 9001: 2008, IEC, SONCAP, BIS, PVOC&stiprintuvo gamintojai; COC, SASO, CIQ, FCC, CCPIT, CCC, IES, TUV, IP67, AAA patvirtintas gamintojo&stiprintuvas; „Viskas viename“ integruotų saulės gatvių žibintų, „viskas viename“ integruotų LED gatvių žibintų eksportuotojas ir kt.

image002(001)


Trumpas įvadas Iintegruotasviskas vienamesaulės gatvių žibintai:
Mūsų integruoti saulės gatvių žibintai, dar vadinami integruotais „All In One“ saulės gatvių žibintais, integruojantys žaliosios energijos dalių saulės skydelį, LED lempą ir „LiFePO4“ bateriją į vieną gaminį su žmogaus intelekto indukcine sistema, leidžiančia automatiškai valdyti apšvietimo režimą.

40w-aio

BR SOLAR Iintegruotasviskas vienamesaulės gatvių žibintų privalumai:
♥ Viskas viename / vientisas dizainas, nereikia papildomo kabelio, jį lengva išsiųsti, įdiegti ir prižiūrėti.

♥ Su CE, ROHS, IES, IP66, IK10 bandymų ataskaita.
♥ veikia saulės energija, lengva gauti energijos, draugiška aplinkai.

♥ Kompaktiškas tūris ir lengvas dizainas taupo gabenimo ir montavimo išlaidas
♥ Naudodamas „American Cree Chip“, „Philips“ lustas , itin ryškus iki 140–180 LM / W.

♥ Rūdijimui, dulkėms ir vandeniui atsparus IP66.
♥ Su jautriu PIR judesio jutikliu + nakties jutikliu, išmanus ir taupantis energiją.


Techniniai parametrai:


BR-AIO30W
BR-AIO40W
BR-AIO50W
Saulės baterija: 18V 55W
Saulės baterija:Saulės baterija:
„LifePO4“ akumuliatorius: 11,1 V / 26 AH
„LifePO4“ akumuliatorius:„LifePO4“ akumuliatorius:
LED lempa:
LED lempa:LED lempa:
Montavimo aukštis:
Montavimo aukštis:
Montavimo aukštis:
Tarpas tarp šviesos:
Tarpas tarp šviesos:
Tarpas tarp šviesos:
Produkto dydis:
Produkto dydis:
Produkto dydis:
BR-AIO60W
BR-AIO70W
BR-AIO80W
Saulės baterija:
Saulės baterija:
Saulės baterija:
„LifePO4“ akumuliatorius:
„LifePO4“ akumuliatorius:
„LifePO4“ akumuliatorius:
LED lempa:
LED lempa:
LED lempa:
Montavimo aukštis:
Montavimo aukštis:
Montavimo aukštis:
Tarpas tarp šviesos:
Tarpas tarp šviesos:
Tarpas tarp šviesos:
Produkto dydis:
Produkto dydis:
Produkto dydis:


Produkto ekranas:


image006(001)


Integruota „viskas viename“ projekto paroda:


image008(001)


Pakavimo&stiprintuvas; Transportas

initpintu_副本

Įmonės sertifikatai


image014

Mūsų klientai


image016(001)

Žydintys sezonai esame geriausi


1


Gerbiamas viršininkas ar pirkimų vadybininkas,
Dėkojame, kad atidžiai perskaitėte mūsų svetainę apie „Viskas viename“ integruotus saulės gatvių žibintus. Jei turite išsamų reikalavimą ar savo dizaino reikalavimą, galite mums atsiųsti el.
Jei nežinote dizaino, galite mums pasakyti kelio sąlygas, pvz., Kelio ilgį, kelio plotį, kiek juostų? Jis naudojamas apšviesti didelį miesto kelią ar apšviesti mažą kaimo kelią? Kad galėtume suprojektuoti jums.
Taip pat turėtumėte pasakyti, iš kurio miesto esate, kad galėtume patikrinti saulės ir oro sąlygas prieš kurdami dizainą.
Pls siųskite laišką į admin@cnstreetlight.com,manager@cnstreetlight.com

Arba galite paskambinti mums 24 val. Arba pridėti „WhatsApp“: +8615252528980
Dar kartą ačiū už jūsų laiką ir vilties verslą kartu dėl didelių „viskas viename“ integruotų saulės gatvių žibintų rinkų.

Hot Tags: viskas viename integruotame saulės gatvių žibintuose, „Integratedall“ viename saulės gatvių žibintuose, viskas viename integruotame saulės LED gatvių žibintuose
viskas integruota į vieną saulės ličio gatvės šviesą, integruota į vieną saulės gatvės šviesą su įmontuota baterija;
integruoti visi į vieną saulės energijos gatvių šviesą, PIR jutiklis, integruotas į vieną saulės gatvių žibintą, judesio jutiklis, integruotas į visus saulės gatvių žibintus, integruotas į vieną saulės gatvių žibintą su ličio baterija, integruotas į vieną saulės energijos apšvietimą, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, didmeninė prekyba, pirkti, naujausi, geriausi, produktai

Hot Tags: naujo tipo 30w - 80w integruoti saulės gatvių žibintai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, didmeninė prekyba, pirkti, naujausi, geriausi, produktai
Tyrimo

Tau taip pat gali patikti