Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Ar galite rasti stiklinės?

Nov 09, 2018

Daugelis klientų sako: "Aš galiu gauti labai pigų bateriją iš kitų tiekėjų

Daugelis klientų sako: "Aš galiu gauti labai pigų akumuliatorių iš kitų tiekėjų", o kaip apie kokybę? Kaip mes visi žinome, skirtinga kaina su skirtinga kokybe, daugelis blogų tiekėjų apgaudinėja dėl apdailos ir medžiagų, kad sutaupytų sąnaudas, taigi jų kaina Labai žemas ir gali pritraukti kai kurių klientų, kurie nėra profesionalūs. Dėl šios blogos kokybės saulės baterijos, taip, tai gali normaliai dirbti pirmąją savaitę, tačiau tai yra klaidinga išvaizda, po vienos savaitės rasite elektros energijos, kurią baterija gali įkrauti didėja, jei ilgai dirbate kaip šis, baterija greitai sugriauti.

Mes pasakėme tokią situaciją klientams, kurie perka pigius akumuliatorius, tikimės, kad jie galės patikrinti kokybę, bet ne tik pritraukė maža kaina, bet jie neklausė.

图片4hg

Šiandien vienas iš mūsų klientų iš Afrikos šalių įrodė esąs teisingas veiksmas. Jie randa, kad baterija neveikia (įsigyjama iš kito tiekėjo), todėl pritvirtinkite akumuliatoriaus dėžę, kad patikrintumėte, kas nutiko, tai rodo, kad 50% švino plokštės buvo pakeistos paprastu stiklu! Neįtikėtina!

Jei klientai perka iš "BR Solar", tokios situacijos nepasitaikysime, niekada neištikimės klientų! Mes įsitikiname, kad kiekvieno akumuliatoriaus akumuliatoriai naudojami autentiškoms medžiagoms, o ne baiminantis klientas patikrinti, išlaikyti kokybę, yra mūsų principas!

Mes, "BR SOLAR", laikome klientus kaip mūsų Dievą, sutelkiame dėmesį į kokybės kontrolę.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, kviečiame į www.cnstreetlight.com.

Tel: + 86-15252528980 Paštas: manager@cnstreetlight.com