Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

BR saulės visus į vieną saulės gatvės šviesos tiekti Mauricijuje

Feb 16, 2019

Mauricijus yra garsaus turistų šalis. Mėlynas dangus, auksinio paplūdimio, vešlių medžių žaliųjų jūros, visi rodo grožį ir Mauricijus.

Tokia graži vieta yra neatsiejama nuo žaliosios energijos efektyvus panaudojimas. Šiandien, mes rekomenduojame jums populiarus žalias apšvietimas---BR saulės visus į vieną saulės gatvės šviesos.

1. mūsų žibintai naudoja saulės energiją šviesos energijai gauti ir naudoti garsaus prekės ženklo kry Chip--super ryškus su didelio spindžio 150LM/W.

 

2. Kalbant apie technologijas, mes visi naudoti karštai cinkuotos polius ir J varžtai ir visi kronšteinai veiksmingai apsaugoti nuo metalo rūdžių pakrantės zonose.

 

3. mes pažadame savo klientams 5 metų garantiją, baterijos yra lemiamas veiksnys. Norint pratęsti tarnavimo laiką, mes naudojame LiFePO4 akumuliatorių, akumuliatoriaus ciklas gali atvykti apie 2000 kartų, didelio efektyvumo produkciją, aukštos temperatūros atsparumas, geras saugumo, labai stiprus ciklų.

 

Žemiau yra paveikslėlių Mauricijaus saulės gatvės šviesos projektui jūsų nuoroda.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų saulės produktų, pls susisiekti su mumis arba Sveiki atvykę į www.cnstreetlight.com

 o

Prižiūri BR saulės, taikomos daugiau nei 114 šalyse.

T: + 86-514-87323722 M/WhatsApp: + 86-18036240957

Mail:Spring@cnstreetlight.com