Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Didelės galios LED gatvės lempos aušinimo sprendimus

Aug 04, 2015

Sprendimas led augalų apšvietimas programos į keletą pagrindinių technologijų, šilumos dizainas yra labai svarbi dalis, bet taip pat apriboja savo prieigą prie vienas iš plačiausiai naudojamų metodų. Kitaip tariant, šilumos dizainas bus tiesiogiai nustatyti LED augalų apšvietimo veiklos privalumus ir trūkumus, taip pat į faktinį gali pasiekti sėkmės.

A, didelio galingumo LED Terminiai sprendimas

Galios LED yra sudaro LED gamyklos žibinto pagrindinio švyti šaltinio, šiuo metu lustas elektros p šviesos konversijos efektyvumas yra mažas, tik 15 % ~ 20 %, lustas, fizinis dydis 1 ~ 6125 mm 2, plotas yra mažas, galios tankis ir šiluma yra didelis, vartojimo galia – apie 80 % ~ 85 % bus konvertavimo šilumos ir poreikis buvo išplatintas išjungti, ir temperatūra virš chip turi vertę Shi , švyti bangos kintamojo ilgio, spalvų įvyko raudona perkelta, bus atvedė į lustą šviesos efektyvumo sumažėjo ir naudojant gyvenimo sumažintas, daugelis paklausė. Todėl, siekiant užtikrinti veiksmingą naudojimą didelio galingumo LED normalus, šilumos išsklaidymo yra pirmasis visi labai svarbus spręstinų problemų.

Du, gyvenimo trukmę ir LED sankryžos temperatūros ir šviesos srautą,

Remiantis charakteristikos didelės galios LED, jos sankryžos temperatūros ir šviesos srautas dydis, egzistavimo turi tiesioginį interesą.

Didėjant LED lustą sankirtos temperatūros, galingumas šviesos srautas sumažėjo reguliariai, dėvėjimo taip pat rodo mažėjimo tendenciją greiti. Todėl sumažinti chip išlaikomas leistinas diapazonas buvo pirmą kartą spręsti pagrindines technines problemas.

Trečia, LED pakuotės, šilumos

Šilumos dizaino LED pakuotės nustatomas LED gamybos procese. 2 paveikslas rodo LED paketo šilumos bendrojo procesui įsibėgėjus, pirmiausia iš lustas šilumos projektavimo ir pakuotės dizainas. Tokiu būdu, per mokslo ir racionalus dizainas gali būti patenkinamas LED vadovas šildymo ir šaldymo.

Keturi, antrinės aušinimo sprendimus LED

Galima įsigyti didelės galios LED, pastatytas iš jo lustas nustatoma šilumos dizaino pakuotės, naudojimo negali būti pakeista, todėl kai naudojami kaip apšvietimo lempos yra reikalingas pagal faktinį darbo sąlygos ir darbo sąlygas antrinės Terminiai sprendimas dizaino.