Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Jordanija 300 vnt. Saulės šviesos diodų gatvių šviesa 2017 m. Rugsėjo mėn.

Sep 21, 2017

Dizainas su 130W LED, 6000LM LED lustu, 12M poliaus aukštis, Saulės šviesos diodų gatvių šviesa su Buried tipo akumuliatoriumi.

Šis klientas atvyksta iš Jordanijos ir pasiūlė vyriausybės tilto kelio projektą. Jo komanda peržiūrėjo mūsų kompaniją internete, kaip gerai žinomą saulės gatvių žibintų tiekėją Kinijoje ir pateikė savo tinklalapyje pranešimą. Jis turi aplankyti Kinijos veidą į veidą. Taip, tai yra mūsų malonumas, mes galime jiems pateikti mėginio testą, ir mes sveikiname juos aplankyti mūsų originalią gamyklą.

Jie yra keturi asmenys viršininko, inžinieriaus, pirkėjo ir asistento. Apsilankę mūsų gamykloje, jie nustatė, kad mūsų inžinierius ir pardavėjas yra tokie profesionalūs, o mūsų gamyklos gamybos linija yra labai standartinė. Po to, kai pamatėme visus mūsų gamykloje įsikūrusius gamyklos narius, jie padarė didelę tvarką ir sakė, kad ši kelionė į Yangžou buvo labai laiminga ir pakvietė mus aplankyti Jordaniją.

Pirkimo kiekis: 300 vnt.

Apšvietimo laikas: 12 val. / Naktis * 3-4 lietaus lietaus dienos (su apšvietimo funkcija).


Čia yra išsamūs Jordanijos nuotrauka apie 300 vnt. Saulės šviesos diodų gatvių šviesą. Nuoroda :

11.jpg

未命名.jpg


Mes, BR SOLAR, gydome klientą kaip mūsų Dievą, atkreipkite dėmesį į kokybę.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, kviečiame įvesti : www.cnstreetlight.com

 

"BR SOLAR" prižiūrėtojas, taikytas daugiau nei 110 šalių.

Tel: + 86-15252528980 Paštas: manager@cnstreetlight.com

Dėkojame už jūsų laiką, skaitant ir dalydamiesi informacija   Jordan 300pcs Solar LED Street Light ir, jei jus domina, pls mail arba skambinkite mums.