Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

LED aukštos Bay šiuo metu yra visuotinai

Aug 04, 2015

LED highbay šiandien daugelio prekių pradėjo atsirasti rinkoje, daugelis žmonių nurodė, kad tokiai padėčiai rinkoje žmonės nerimauja, highbay ir aukštųjų technologijų produktų, ne Bay šviesos technikos patirtis to dėl pelno plėtros. Tai neabejotinai nusiminusi highbay rinką, highbay didmenine yra rizikingos investicijos. Sako, jei šios grupės darbo prastos miner lempa svetainėje yra tikėtina, kad kai kurių avarijų priežastis atsitikti, kasybos šviesos kiekviename žingsnyje gamybos negali būti ignoruojami.

LED aukštos Bay šiuo metu yra visuotinai pasaulyje, tačiau yra daug gamintojų šilumos kriaukle didelės galios LED kasybos šviesų nepavyko rasti geresnį sprendimą dabar remtis vieną aliuminio 's šiluminio laidumo įvykdys šilumos laidumo LED kasybos šviesos paklausa. Efektyvus šilumos laidumo ten neturės įtakos lempos veikimo. Šilumos išsklaidymo technologija, skirta kasybos lempa kūrėjai yra bene svarbiausi. Bet kaip technologijos toliau pokyčių ir inovacijų, taip pat dirbo highbay radiatorius. Vaidmuo šilumos kriaukle yra absorbuojamas substrato lustas šilumos praėjo ir vėliau išplito į aplinką ir užtikrinti LED lustas temperatūra normalus.

Aukštos Bay, šiuo metų rinkoje rodo tendenciją, jei galite pakelti ribą, kad rinkoje dėl aukštos kainos, mes turėtume nieko pasakyti, bet susirūpinimą tai, kad dabar yra daug suklastotų produktų rinkoje yra taip pat pradėjimo vietos rinkoje labai aukštas kainas, būtų sunku atskirti tiesos ir apgaulingi. Highbay didmenininkams, daugelis nesupranta technologija, jie nieko parduoti produktus, arba pažymėkite galingas skalę, turi labai didelę rinkos dalį ir gerą reputaciją iš gamintojų mases. LED highbay kainos didesnės žaliavų susijusiuose sektoriuose yra reguliuojamos, kad būtų aiškiau atsitikti.