Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Naujas saulės energija varomas žalia žibintai Pop

Aug 04, 2015

Išaugus kiekvieno žmogaus supratimą apie energijos taupymo ir aplinkos apsaugos, daug produktų vertės santykio žemas vartojimo ir taupymo krypčių plėtros. Mūsų pusėje, ir viešosios paslaugos taip pat. Dabar, yra populiari užsienyje naujas saulės energija varomas ekologiškas gatvių šviestuvai, gali būti maitinamas saulės energija, ir padaryta didelė prisideda prie energijos taupymo ir aplinkos apsaugos.

Tai naujas ekologiškas žibintai LED šviesos šaltinis 4.5 metrų, po ypač skaičiavimo, aukštis gali atitinka tik kiek apšvietimo poreikius. Gatvės žibintus su saulės fotoelektros įranga, įdiegta ant lempos pasviręs būdu, kiekvienos gatvės žibintas PV prietaisai iki 1.3 metrų ploto. Kai per daug saulės kai jūs galite turėti smailės iΉμjimo galia saulės elementų kaip 165-190Wp.

Kiekvieno žibinto turi įtaisytą dvi baterijos modulius galima saugoti 230 c/(5h) galios, gali patenkinti apšvietimas vakare. Tačiau Norėdami būti apie saugų pusėje, nauji žibintai taip pat prijungtas prie elektros tinklo, gali garantuoti atveju lietingą dieną iš eilės negali gauti saulės energijos, vis dar naudojamas. Be to, įmontuota pa˛angios kontrolės sistema, taip pat galima apskaičiuoti saulėtekio ir saulėlydžio laiką metams, kad jūs galite kontroliuoti jungikliai.