Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Nigerija 350PCs 60W Solar LED Street Light 2017 m. Rugsėjo mėn

Sep 18, 2017

Šis klientas yra iš Nigerijos.

Saulės šviesos diodų gatvių šviesa naudojant saulės energiją, šilumos diena dieną, pakankamai apšvietimas naktį. Afrika yra viena iš labiausiai gausios saulės energijos, ji yra gera, tikrai gera, žalia energija, nėra taršos. Nigerija turi geras saulės spinduliavimo sąlygas, vyriausybė sako, kad ji greitai vystysis saulės energiją, taip pat ir aukštą paramos lygį. Saulės ir kitų atsinaujinančių išteklių projektas yra Nigerijos vystymosi tendencija vėliau.

Saulės šviesos diodų gatvių šviesai įtakos neturi vietinė valstybinė tinklas, taip pat nereikia didelės elektros energijos naštos, jos gali šviesti visą naktį. Nakvojoje nakvynei esanti Nigerija, ant kelio yra saulės šviesos diodų gatvės šviestuvas, saugesnis eismas. Tai yra Nigerijos žmonių laimė, tikimės, kad Nigerija bus geresnė!

Šis klientas su mumis bendradarbiavo nuo 2009 m., Mūsų produktų kokybę pripažino klientas, ir jie yra visiškai patenkinti ir mūsų aptarnavimu po pardavimo. Todėl klientas mus iš naujo ir vėl pasirinko, nes mes turime profesionalų komandą, kuriant ekonomiškiausią konfigūraciją, kuri pagerins jo darbo efektyvumą, taupydami laiką ir taupydami išlaidas.

Mes tikimės tęsti didelį verslą, susijusį su tau.

Pirkimo kiekis: 350vnt 60W Solar LED Street Light

Apšvietimo laikas: 11 val. / Naktis * 3-4 nakties lietingos dienos.

Čia išsamūs Nuotraukos Nigerijos saulės šviesos diodų gatvių šviesos Jūsų rekomendacija:

LED Testing and Packing.jpg

Mes, BR SOLAR, gydome klientą kaip mūsų Dievą, atkreipkite dėmesį į kokybę.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, kviečiame įvesti : www.cnstreetlight.com

 

"BR SOLAR" prižiūrėtojas, taikytas daugiau nei 110 šalių.

Tel: + 86-15252528980 Paštas: manager@cnstreetlight.com

Dėkojame už jūsų laiką, skaitant ir dalydamiesi informacija Nigerija 350PCs 60W Solar LED gatvių šviesa   ir jei jus domina, pls mail arba skambinkite mums.