Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Nešiojami saulės energija varomas Namas parodyta Šanchajuje patekimo į JAV

Aug 04, 2015

Tongji universiteto studentų suprojektuoti ir pastatyti mobiliojo saulės konteineryje 16 Shanghai, teikia naujas būdas žmonėms anglies dioksido gyvenimo, ir 2011 m. JAV saulės Decathlon rugsėjo šiemet bus vyks Vašingtone.

Tą pačią dieną, kaina $ 250,000, 6 konteineriai yra surenkamos į y formos erdvėje, pilnai įrengtas su baldų ir elektros prietaisų, visi į saulės elektros namuose "Saulės kambarys konteineris", traukia dėmesį.

Žurnalistai scenoje pamačiau, iš viso 90 kvadratinių metrų ploto, gali tilpti iki šeimos "patogus" saulės namas, bambuko grindys ant grindų, iš vienos pusės yra sulankstoma lova, lova pasiimti namo po kabineto. Iš kitos pusės yra visiškai įrengta virtuvė ir vonios kambarys, stogo nustatyti saulės kolektorių teikti elektros energijos ir karšto vandens, gyvena vandens nuotekų valymo sistema. Mažų gyvenamasis kambarys turi tiek restoranas ir bibliotekos funkcijas. Namai pietų skaidri, 2 konteineriai 120 laipsnių kampo montavimas yra skirta teikti didžiausią žiūrėjimo kampo. Grindų iki lubų stiklo durys konteinerio nuorodą tiesiai į išorės terasa ir kieme prieš. Tik namų didžiulis metalo sklende ant abiejų pusių, bus tarnauti kaip priminimą apie tai puikus namų susijęs su sunkiųjų konteinerio.

"Lubos, ir sienos, ir žemės yra su aukštos kokybės, naujas vakuumo izoliacija valdyba; saulės karšto rinkinys karšto ir oro kondicionierius atliekų šilumos perdirbimo, integruota pavyzdžiui, pagerins turi saulės generalinio naudojant efektyvumą ", projektų vadovas, ir Tongji universiteto žalia pastatas ir į naujų energetikos mokslinių tyrimų centro vykdomojo direktoriaus pavaduotojo Tan Hongwei pristatė turi saulės būsto integruoti daugiau elementų pastato energijos taupymo technologijų, pavyzdžiui, naudojant vadovas vamzdinių bus natūralios šviesos pristatė patalpų apšvietimas , stogo konfigūracijos lietaus surinkimo ir vandens atgal su sistema, didžiausia naudojant gamtos išteklius.

Be to, patalpų aplinkos stebėjimas, energijos valdymo, įrangos valdymo, ir visus kitus skaitmeninių, informacijos vizualizacija, būsto gamybos, energijos vartojimo, gyvenamosios aplinkos ir kitų duomenų informaciją realiu laiku vaizdo, 3G mobiliųjų telefonų ir kitų mobiliojo ryšio terminalas taip pat galima nuotolinio stebėjimo.