Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Saulės kaip perkelti į miestą?

Aug 04, 2015

Šiuo metu saulės statybos integruota saulės šilumos panaudojimas įmonės į daug priekyje pergyventi. Ne tai, kad įmonės bus prarasti iniciatyvą ir ateityje – tai rinkos konkurencijai. Daro, veidai iš gamintojų perėjimą prie sistemos integratorius, liūnas.

Šiais metais, daugelis vidaus saulės vandens šildytuvas verslo, šiek tiek prislėgtas: kaimo politikos poveikis silpnėja, rinkos paklausa, silpna konkurencija, su kuriomis susiduria miesto pereinamojo laikotarpio kaimo vietovėse, remtis kaimo rinkos ir drėgna išgyveno dienos pabaigoje.

Politikos parama palaipsniui didėja

Šalies vidutinės trukmės ir ilgalaikės plėtros plane atsinaujinančios energijos, aiškiai įvardijami tikslai dėmesys saulės šilumos panaudojimo skatinant integraciją saulės architektūra, saulės vandens šildymo projekto ir statybos saulės šildymo ir aušinimo parodomąjį projektą mieste. Kaimo vietovėse ir mažuose miestuose skatinti namų saulės vandens šildytuvas, saulės ir saulės viryklių. Iki 2020 m. nacionalinės šilumos surinkimo srityje iki 300 milijonų kvadratinių metrų saulės vandens šildytuvai ir kitų saulės šilumos panaudojimas, metinis alternatyvių energijos pajėgumas 60 milijonų tonų standartinis anglies.

Pastaraisiais metais ministerijos būsto, ministerijos finansų atsinaujinančios energijos šaltinius, kuriais akte nustatomos "atsinaujinančios energijos pastato demonstravimo" projektas, skatinti ir remti vietos valdžios pastate Unifikuotų dizaino, planavimo taikymas saulės šiluminės sistemos. Liang Junqiang sako "Dvylikos penkių" laikotarpiu, valstybės statybos integruota saulės energetikos plėtros taip pat padidins intensyvumas, skatinimo politika, iš pirminio demonstravimo projektas parodė kaimo apskrities ir kitų sričių miesto plėtotės proceso metu, ir būtų dar labiau išplėsti modelio miest *. ”

Pralaužti tradicinis mąstymas

Šiais metais centrinės valdžios bus pastatytas šalyje šiemet 10 milijonų vienetų būstų per ateinančius 5 metus sukurti miesto mažas pajamas būsto projektus iki 36 milijonų vienetų. Šios politikos išleidimo, vėl maišant karšto statybos integruota saulės terminio vidaus įmonėms dalyvauti entuziazmo ir motyvacija. Linuo Paradigma, saulės, lietaus ir kitų įmonių taip pat yra aišku, kad galimybę pasinaudoti prieinamą būstą, skatinti statybos integruota paraiškas.

Būsimai saulės įmonės turi būti "paklausa, žvelgiant iš statybos ir nekilnojamojo turto plėtros įmonės išspręsti karšto vandens tiekimo, ir suteikti jiems tikras poreikis sistemos sprendimus ir paslaugas." Siekdama nutraukti dabartinę jo silpnąją vietą ribojant statybos integruota saulės šilumos paraišką.