Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Saulės LED gatvės žibintų bus pakeisti AC LED gatvės lempos

Aug 04, 2015

Dabar gali turėti labai mažai žmonių privalumus LED gatvės apšvietimo atžvilgiu HPS lempa abejoti. Tačiau, labai gaila, kad dauguma LED žibintų dar naudojamas kintamosios srovės maitinimo šaltinį, kintamosios srovės grandines iš vienos pusės šviesos technologija yra jau labai brandus ir saulės gatvės žibintų ten yra daug neapibrėžtų veiksnių, kita vertus pagrindinis argumentas buvo pradinės investicijos yra per didelis, kad ignoruoti daug privalumų saulės energijos.

Žinomas saulės vienas svarbiausias privalumas, kad jis yra neišsenkantis ir švariausiems atsinaujinančių! Tai padės išspręsti žemės klimato atšilimo problema! Jis galų gale pakeis visą energiją!

Kintamoji LED šviesos saulės LED šviesos?

Bet tikrai nori pakeisti visus energijos saulės energija vis dar yra ilgalaikė ir sunkus uždavinys, nors saulės energijos visur, tačiau jo kolekcija turi kai kurių poveikio zonos. Dykuma yra labiausiai ideali vieta, bet tolimojo perdavimo ir paskirstymo bus suvartojama daug brangus varinės vielos, tik reikšmė dykumos miestai išbandyti. O tankiai apgyvendintose vietovėse didžiuosiuose miestuose yra labai sunku rasti tokių tuščių atviras vietas. Tik iš ekonominės sąlygos kaimo vietovėse, ir yra tikėtina, kad dabar dėl didelio masto. Jokių naujų dalykų tai geriausia pradėti nuo skardinimo, ir naudoti "savo įrankių atpažinti" metodą, gatvės apšvietimas yra viena iš geriausių pirmasis saulės bandomasis projektas. Be to, energijos išsaugojimo ir išmetamųjų teršalų mažinimo turi būti palaikomas vyriausybės, net kaip Vokietija kaip vyriausybės subsidijos parduoti. Laimei Street projektas yra vyriausybės projektas, atlieka vyriausybės siūlymas. Vyriausybės politikos formuotojai turi suprasti aiškiai, LED lempos yra tikri, kad pakeisti aukšto slėgio natrio lempa, tuo pačiu metu, saulės LED gatvės lempos yra tikra, kad pakeisti AC maitinimo LED žibintai.