Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Technologinių naujovių pagreitinti saulės šilumos pramonės modernizavimo

Aug 04, 2015

Saulės šilumos pramonė šiandien galima teigti, kad patyrė "iš karšto vandens ir šilumos", "iš komercinių, pramoninių", "išsibarsčiusios integruoti" progreso. Kartu su techninių naujovių ir atradimai per kelerius ateinančius metus, saulės šilumos pramonė jau turi "aukšta temperatūra", "pramonės energijos vartojimo" į "saulės statybos integracijos" sąlygas pramonės modernizavimo.

Užpildyti 150 ℃ temperatūrai technologija

XXI amžiuje, Kinijos įrašyti spartaus vystymosi laikotarpį, didelėms įmonėms atsirado kartą į grėsmę, žemas kainų konkurencija pramonės ciklo, todėl prieš saulės programos visi sustabdyti karšto lygiu temperatūra. Iki 2010 m., 150 ℃ temperatūrai rajono technologijos tuščia saulės pilna stikline vakuumo nustatyti vamzdžio ir vakuuminis vamzdelis rinkinio karšto prietaiso, galima, tik realus pasiekti turi saulės programą iš karšto šilumos kaita, atidarė yra saulės šildymas šaldymas ir jūros vandens gėlinimo, ir pramonės ir žemės ūkio su karšta, daug taikymo srityje, vienu ypu tapo saulės karšto naudojant daugumos svarbiausių etapas--ne tik suteikia karšto , taip pat gali veiksmingai pagamintų galios.

Iš tiesų, pagrindinių dalių vakuuminis vamzdelis kolekcininkai "galia", saulės vandens šildytuvas patirti CPC-U vakuuminis vamzdelis surinkėjai ir titano danga "Titano auksas" tipiškas pereinamojo laikotarpio. Linuo grupė sėkmingai plėtojama CPC-U vakuuminis vamzdelis kolekcininkų iki 120 ℃ karšto vandens ne tik nustatyti didelio masto saulės karšto vandens inžinerijos, bus nustatyta temperatūra šilumos technologijos gimė kuro.

Integruotas šildymo sistemos pramonės energijos

Mažai anglies eros, tapo pirmaeiliu energijos taupymo, pastato energijos vartojimo efektyvumą, pramonės energijos taupymas yra nacionalinės energijos taupymo išmetamųjų teršalų mažinimo prioritetas. Bendras energijos suvartojimas pramonės energijos vartojimo užima visą visuomenę 70 % fone, saulės pramonė taikymo šilumos energijos yra pagrindinis prioritetas, ir sutelktas į realybę 80-250 ℃ saulės įmonės prieš audra pramonės šilumos.

Nepaisant sunkumų, MUP temperatūros saulės energijos technologijos, integruota su naujas katilas šildymo sistemos su saulės katilo sistema buvo sėkmingai plėtojamas kaip suplanuota. Šis integruotas rinkinys termodinaminė sistema, pagrįsta temperatūros karšto plotas 5200 kvadratinių metrų, taupymo 1156 tonų standartinis anglies, anglies dvideginio išmetimą 3005 tonų, baigtas keisis saulės energetikos pramonėje nuo gyvenamųjų namų pramonės.

Splitas-puikus derinys technologijos ir architektūra

Palyginti su saulės energijos šilumos panaudojimo technologijų tyrimų etapais, "pastatas" yra panardinamas į visą plėtros procese. Prieš daugelį metų, vandens šildytuvai tik viešbutyje civilių etape, daugiau nei į išspręsti sutrikimas, kurį sukelia įrengiant saulės energijos turtiniams ginčams, architektūros įvairove, bet ir didesnis vandens šildytuvas verslo poreikius.