Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Indijos lengvoji paroda buvo puiki sėkmė!

Oct 19, 2018

Kaip mes visi žinome, Indija yra didelė rinka, tačiau jos kaina yra labai maža, todėl daugelį Kinijos tiekėjų sunku atidaryti, įskaitant mus, todėl dalyvavome šioje parodoje. Mūsų tikslas - sužinoti daugiau apie šią rinką ir žinoti, kaip greitai ją atidaryti, galutinis rezultatas parodė, kad viskas buvo sėkminga.

Spalio 10 - 13 d. Mūsų stendas buvo pripildytas žmonėmis, nes mūsų gaminiai buvo labai patrauklūs. Mes BR Solar komanda kantriai pristatome kiekvieno kliento funkciją ir funkcijas, apšvietimo sistemą naudodamiesi klientais vietoje, naujos išvaizdos dizainą ir gerą mūsų gaminių darbo modelį pritraukia kai kurie klientai, įsigiję pavyzdį iš karto. Žemiau yra keletas paveikslėlių, atsiųstų iš mūsų "BR Solar" komandos parodoje, už jūsų nuorodą, verslas klesti!


Laimiausias dalykas yra tai, kad visi mėginiai, kuriuos atėmome parodoje, buvo išparduoti, tai reiškia, kad ne visi Indijos klientai įsigyja pigius ir žemos kokybės produktus, tačiau kai kurie iš jų vis dar sutelkia dėmesį į aukštą kokybę, pavyzdžiui, mūsų produktus, ir nori pirkti atverti didesnę rinką . Taip, kokybė yra svarbesnė nei kaina!

Ačiū, kad kiekvienas klientas išbando mus ir pasitiki mumis, mes ir toliau stengsimės tvirtai dirbti ir stengiamės jums padėti

图片2

Mes, "BR SOLAR", laikome klientus kaip mūsų Dievą, sutelkiame dėmesį į kokybės kontrolę.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, kviečiame į www.cnstreetlight.com.

T: + 86-514-87323722 M / WhatsApp: + 86-18036240957

Mail: spring@cnstreetlight.com