Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

UAE 420pcs ličio baterija 2017 m. Rugpjūčio mėn

Aug 30, 2017

Ličio baterija saulės gatvių šviestuvams Modelis 18650 Specifikacija. Tai nauja tendencija, skirta saulės baterijoms, naudojančioms atsinaujinančią energiją namų vartojimui, ypač saulės fotoelektros įrenginiams. Ličio baterija turi daug privalumų, tokių kaip gyvenimas yra mažesnis, ilgesnis , didesnis našumas, saugesnis našumas, aplinkos apsauga ir pan.

Šis klientas yra vienas iš mūsų nuolatinių klientų, kurie iki šiol užsakė daugiau nei 1000 ekranus "Solar LED Street Lights", iš visų mūsų užsakymų yra baterijos ir saulės skydai, saulės "ALL-IN-ONE" gatvių apšvietimas, saulės namų apšvietimo komplektai nuo 2011 iki 2017 m. mes esame ne tik geri santykiai, bet ir mes esame šeimos nariai.

Šiais metais jie turės didelius saulės šviesos diodų gatvių apšvietimo užsakymus, mes labai džiaugiamės ir pažadame, kad jie išliks aukštos kokybės, geros kainos ir aptarnavimo po pardavimo, kaip ir anksčiau, jie sakė, kad esame įsitikinę, kad būsime.

Užsakymo kiekis: 420pcs 12V / 70AH ličio baterija.

Čia išsamios nuotraukos UAE 420pcs ličio baterija jūsų nuoroda


新1-1_副本_副本.jpg

Mes, BR SOLAR, gydome klientą kaip mūsų Dievą, atkreipkite dėmesį į kokybę.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, prašome įvesti:   www.cnstreetlight.com

 

"BR SOLAR" prižiūrėtojas, taikytas daugiau nei 110 šalių.

Tel: + 86-15252528980 Paštas: manager@cnstreetlight.com

Dėkojame už jūsų laiką skaitydami ir dalijatės JAE 420pcs ličio baterijos informacija, ir jei jus domina, pls mail arba skambinkite mums.