Namuose > Kultūros & naujienos > Turinys

Pasaulyje labiausiai sėkmingai sukurta didelės galios LED gatvės lempos

Aug 04, 2015

Pirmaujančių įmonių apšvietimo pramonės, Kinija Shi Fute vėl pasiekti didelių technologijų laimėjimų, sėkmingai plėtojama galia 480W galios LED gatvės lempos pasaulyje, užfiksuoti didelės galios ir didelio ryškumo šviesos diodas (LED) atitinka kelių apšvietimo reikalavimai ilgai neįveikiamas Šis tarptautinis problemos.

Tai pranešė, kad, palyginti su įprastinių apšvietimas, LED apšvietimas su aukštesnės energijos taupymo aplinkos apsaugos, žinomas kaip "XXI a. naujų šviesos šaltinis", taip pat mūsų "Vienuolika penkių" planas kaip prioritetinius projektus energetikos sektoriuje. Shi Fute plėtra į pasaulio Shang dauguma galios LED gatvės, yra absorbcijos tarptautinės Patarimas technologija pagrįstas Shang nepriklausomo vystymosi ir į, vienos lempos galia gali pasiekti 480W, didžiausias šviesos efektą galima pasiekti 84lm/W, naujų produktų yra naudojamas patentų šviesos valdymo įtaisas ir paskirstymo šviesos dizainas, daro gatvių apšvietimo regionų formos taisykles, kaip laipsnių vienodas , ir veiksmingai slopina akinimo šviesos, o turi daugiau aukštos imtis šviesos efektyvumo, visiškai atitinka šiuolaikinės kelių apšvietimo projektavimo reikalavimų. Trijų-ertmės struktūra patentų technologijos ir produktų taikymą, lempa LED lempos ir LED valdymo grandinė naudoja savo plomba-ūkio ertmę, LED šviesos šaltinis ir varomoji grandinė nedidinant atstumas tarp šilumos perdavimo atveju neturi tiesiogiai, sustiprinti stabilumą, grandinės, ir dar labiau padidina dėvėjimo žibintų. Suprantama, kad Ford gamybos LED-240W ir LED-480W Street, ir apšvietimo efektai, šviesos ir šešėliai per 400W, 800W aukšto slėgio natrio lempos istorija.

Shi Fute didelės galios LED gatvės lempos šviesos JAV baltos šviesos LED CREE kompanija plokštes, kurios LED šviesos kokybμ šviesos šaltinis produktai viršijo 84lm/W, ir turi mažos gamybos sąnaudos, veiklos stabilumas, rinkos atviros, efektyvumo, energijos taupymo, ilgas gyvenimas, geros spalvos perteikimo indeksas, liuminescencinės šviesos šaltinis, naudą aplinkai, skirtas pakeisti tradicinis šviesos šaltiniais, kaip antai HPS turi akivaizdžių privalumų.

Pagal Shi Fute markės direktorius įvadas, PASKATINO paprasta gatvės lempa gyvenimą 4 kartus, LED gatvės lempos per pastaruosius 12 metų nekeičiant. Be to, LED lempa Didžiausias privalumas yra provincija. Jei nacionalinės vidurinio kelio visų LED žibintai, kai galite sutaupyti elektros energijos suvartojimas beveik metus 5 milijardų-kilovatų. Pertvarka turi išsaugoti 2 milijonus tonų standartinis anglies, sumažinti CO2 kiekį iki 1 milijono tonų, sumažinti išmetamą SO2 kiekį 43.000 tonų, LED lempa technologijų, ekonomikos, socialinę ir aplinkosauginę naudą bus padidintas ir tapo labiau pastebimas.