Lauko lentos

Lauko lentos: Lauko skydai yra austi į audinio mūsų kasdienį gyvenimą, ir 4 iš 5 žmonių pranešimas skydai ir 71 % mano skydai yra labai efektyvus pasiekti juos su reklama

Informacija apie

Yangzhou ryškios saulės sprendimai Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos lauko billboard gamintojų ir tiekėjų, ir kaip profesionali kompanija, mes turime mūsų pačių gamybos gamykla, kuri sugeba gaminti geriausias ir naujausias lauko billboard produktus, Sveiki pirkti ar didmeninių produktų iš mūsų.

Lauko lentos:
Lauko skydai yra austi į audinio mūsų kasdienį gyvenimą, ir 4 iš 5 žmonių pranešimas skydai ir 71 % mano skydai yra labai efektyvus pasiekti juos su reklamos pranešimai kai jie vairuoti.
Žmonės diską į darbą ir išleisti vidutiniškai 10 valandų savo automobilius kiekvieną savaitę. Skydai gali pasiekti labai didelį pasiekiamumo ir dažnumo prie kampanijos; per kelių, greitkelių, pagrindines arterijas į priemiesčius ir BĮK, ir tt
Tiek daug didelė kompanija norėtų išleisti pinigus lentas skatinti jų pavadinimas, ir mes galime pamatyti šių skydai visur.

Mūsų skelbimų lentose, įskaitant:
Dviejų pusių skydai; Trijų pusių skydai; Saulės skydai

Privalumai BR saulės pažymėtos lauko Billboard:
1. septynerius metus patirtis, kokybė garantuota. Visos Plieninės konstrukcijos garantijos 10 metų tarnavimo laiką ir priešinasi vėjo greitis 150KM/h greičiu, naudojant standartinę medžiagą pagal GB, ir reikia patenkinti vietos oro sąlygas
2. lauko formatas yra visiškai sukurta ir pagaminta modulinė būdu, su varžtas kamuolys tinklelį struktūra; Kuris leidžia gamybos lankstumo, paprastas transporto ir saugojimo ir lengviau surinkimas.
3. mes turime stiprų potencialą spręsti visų rūšių plieno Billboard patenkinti jūsų poreikius.
4. vadovas montavimas, mes turime mūsų pačių diegimo darbuotojų, todėl gali tarnauti mūsų klientams geriau.

Jei norite padaryti, pirkimas, prašome susisiekti su mumis.

Kai lauko Billboard nuotraukas gamindami

Gerbiamasis Pone arba pirkimo vadovas,
Dėkojame už jūsų laiko skaityti mūsų lauko Billboard svetainėje atsargiai, jei turite savo dizainą arba išsamias reikalavimo, Pls siųsti laišką sales@brsolar.net ir papasakoti savo kiekio.
Dar kartą ačiū už jūsų laiką ir tikiuosi, kad verslo kartu už big rinkų lauko Billboard.

Tyrimo