Saulės vėjo hibridinės gatvės žibintų

Saulės vėjo hibridinės gatvės žibintų. Vėjo ir saulės gatvių apšvietimas, taip pat vadinamas saulės hibridinių Street Lights Vėjo ir saulės gatvės žibintai: du apmokestinimo režimas saulės gatvės žibintai yra suprojektuoti

Informacija apie

Yangzhou ryškios saulės sprendimai Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos vėjo saulės hibridinių gatvių apšvietimas gamintojai ir tiekėjai, ir kaip profesionali kompanija, mes turime mūsų pačių gamybos gamykla, kuri sugeba gaminti geriausias ir naujausias vėjo saulės hibridinių gatvių apšvietimas, vėjo saulės hibridinių gatvių apšvietimas, vėjo ir saulės gatvių apšvietimas, saulės hibridinių gatvių apšvietimas, vėjo ir saulės gatvių apšvietimas produktai , kviečiame įsigyti arba didmeninė produktai iš mūsų.

Saulės vėjo hibridinės gatvės žibintų.
Vėjo ir saulės gatvių apšvietimas, taip pat vadinamas saulės hibridinių Street Lights

Įranga, vėjo ir saulės gatvės žibintai:
Du apmokestinimo režimas saulės gatvės žibintai yra suprojektuoti į vieną bendrą sistemą, jei nėra tiesioginių saulės spindulių, bet nėra vėjo energija, saulės skydelis gali mokesčiai baterija, tuo tarpu, jei yra vėjo energijos, bet be tiesioginių saulės spindulių, vėjo turbinos gali įkrauti akumuliatorių. Jei abu vėjo ir saulės energija yra pakankamai gera, tiek įkrauti akumuliatorių.

Kai kurie modeliai, vėjo saulės hibridinių saulės gatvių apšvietimas:

Pavadinimas: Saulės hibridinių gatvės žibintų
Modelis: BRW-W1
Suprojektuoti galia: 30 w, šviestuvo-120W

Pavadinimas: Saulės hibridinių gatvės žibintų
Modelis: BRW-W2
Suprojektuoti galia: 30 w, šviestuvo-120W

Pranašumą vėjo turbinos saulės hibridinių gatvės žibintų

A.Generating galia dieną ir naktį su saulės generuoti elektros energiją iš saulės dieną ir saulės vėjo turbina nuo vėjo per dieną ir taip pat naktį, integracijos saulės ir vėjo energijos, kad saulės gatvės žibintai dirba daugiau stabilus.

B. balansų sezoninis energijos produkcijos skirtumą, vėjo ir saulėsC. nepriklausomas sistemos, nėra miesto tinklo laidas reikalingasD. ilgesnis baterijos veikimo laikasE. lengvas montavimas, paprasta operacija, taikoma daugumoje keliųF. pažangios apšvietimo valdymo sistema, nereikalauja priežiūros

Pagrindinių programų vėjo saulės hibridinių gatvės žibintų
A. plento; B. pagrindinių kelių miesto; C. mokyklos campus kelių; D. šaligatvio; E. kelias; F. ūkio & Rancza apšvietimas
G. Villa apšvietimas; H. landšafto apšvietimas - parkas, kvadratinių ir pan. I. ypač naudojamas tas sritis, turinti geras vėjo energijos

BR saulės ženklas vėjo turbinos saulės hibridinių gatvės žibintų:
BR saulės turi keletą rūšies vėjo turbinos saulės hibridinių apšvietimo sistema skirta įvairių keliamosios galios ir gamtos išteklių būklę, hibridinė sistema reikalauja tiksliai apskaičiuoti ir dizaino pagal paraišką, gatvės kelio būklę, oro sąlygas, vietovės ir t.t.. Kitaip sistema bus problema kaip neefektyvus apšvietimas, pilnas galios lietus sezono metu arba netgi saugumo klausimas. Prašome atsiųsti mums savo keliamoji galia ir naudojimo sritis elektroniniu paštu, mes citata jums su Muitinimas suprojektuoti sprendimas atitinkamai.

BRW-W1 diegimo

BRW H1 diegimo

BRW-D1 diegimo

BRW-D2 diegimo

BRW-D3 diegimo

BRW-B1 diegimo

Gerbiamasis Pone arba pirkimo vadovas,
Ačiū už sugaištą laiką skaitant mūsų vėjo saulės hibridas gatvių apšvietimas svetainė kruopščiai, jei turite savo dizainą arba išsamias reikalavimo, galite atsiųsti mums el. laišką.
Taip pat jei nežinote dizainą, galite pranešti mums kelio sąlygomis, pavyzdžiui, kelių ilgis, kelio plotį, kiek juostų? Jis naudojamas šviesos miestas didelis kelių arba šviesiai kaime mažas kelių? Taip, kad mes sukurti jums.
Taip pat jūs turite pranešti mums kokia miesto jūs, esate, kad mes galime patikrinti saulės ir oro sąlygas prieš darant dizaino.
Pls siųsti laišką sales@brsolar.net
Dar kartą ačiū už jūsų laiką ir tikiuosi, kad verslo kartu už big rinkų vėjo saulės hibridinių gatvių apšvietimas.

Tyrimo